Hakkımızda

Home Hakkımızda

Çınar Kişisel Gelişim Kursu 2016 yılında kurulmuştur. Bünyesinde uzman eğitmen kadrosu ve rehberlik hizmetleri ile öğrencilerine kişisel gelişim, okula destek ve başarılı birer birey olmaları yolunda tüm imkanları sağlamaktadır.
Temel prensibimiz sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha huzurlu, mutlu ve başarılı bir hayatı yakalamanız amacıyla, güven, gizlilik ve birliktelik ruhu içinde çözümler üretmektir. Kurumumuz; alanlarında uzman, öğrenciyle iletişimi güçlü, başarı odaklı, sürekli kendisini geliştiren, öğrenmeye açık, üreten, ürettiğini geliştiren ve paylaşan öğretmenlerinden oluşan dinamik bir kadroya sahiptir. Daha çok insana ulaşıp dünyada hızla yaygınlaşan bu yeni teknolojileri ülkemizin insanlarına da duyurup bilgi sahibi etmeyi arzu ediyoruz.
Yaşam boyu eğitim ilkesinden hareket ile sonuç ve insan odaklı eğitim programları düzenleyen kurumumuz mutlu eğitim mutlu bireyler düsturunu misyon edinmiş ve etkin, hızlı çözümler üreterek bireysel ve kurumsal gelişime hizmet etmektedir. Etik değerler ve kalitedeki istikrarından taviz vermeyen kurumumuz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile öğrenim garantili değişim ve dönüşümün öncüsü olmakta ve sektörün dürüst, objektif, diyalogtan yana duruşu ile marka değerini geleceğe taşımaktadır.